- Обкладинка: тверда
- Обкладинка: картон
- Розміри: 205х275 мм
- Мова: українська
- Серия: Мій перший Віммельбух
- Вік: 2-6
- Сторінк: 16 (картон)
- Дуже докладно...багато різних персонажів — десятки!... На одній картинці на весь книжковий розворот можна розгледіти кілька абсолютно самостійних сюжетів. За кожним таким сюжетом можна вигадати свою розповідь. І навіть не один. Скільки буде дітей, які роздивляють таку картинку, стільки буде і різних історій з тими ж персонажами.
- На основі однієї великої ілюстрації, де проглядається кілька самостійних сюжетних ліній, можна вигадувати розважальні та розвивальні ігри, цікаві завдання, загадки.
Ці властивості мають книги, які заведено називати «віммельбух».
Скажімо, ця вімельбух називається «Весела ферма». У книзі розповідається про тварин - постояльці практично всіх європейських тваринницьких ферм.
Причому, як ми вже помітили, розповідається в численних деталях, просто-таки рясніють на малюнку. «Вімельбух» — він же так і перекладається з німецького: багата книга.
Але ось що цікаво. Розповідає, дійсно, все дуже докладно, у найдрібніших деталях, але... при цьому немає жодного нотату тексту.
Річ у тім, що ілюстрації у вімельбуху створені так, що про всіх героїв розповідають самі малюнки.
Всі персонажі перебувають, немов, у русі та в взаємодії один з одним. Виходить дуже легко «читати» такі картинки взагалі без жодного до них опису, вигадувати різні історії та складати розвивальні та логічні ігри.
Наприклад, такі:
- рахувати всіх тварин або окремо: скільки на фермі овечок, конячок, скільки курчат вивела курочка;
- знайти на великому зображенні те, що показано та названо внизу сторінки;
- разом із друзями або з мамою, татом, братиками, сестричками придумувати історії за картинками — хто веселіший і хто більший;
- шукати заданий предмет або тварину на швидкість.
У результаті:
- уяву разом із бурхливою фантазією чудово сприяють розвитку творчого мислення;
- заняття з віммельбухом виробляють навички доводити творчу роботу до кінця, вміння бачити кілька варіантів для вирішення нестандартних завдань;
- Віммельбух сприяє розвитку логіки — вмінню з деталей скласти єдине ціле. І навпаки, для цілісного сприйняття картини розуміння принципу поділу цілого на частини.